Лілія Гриневич: «На Вінниччині розбудована одна із найефективніших мереж навчальних закладів»

Одна із найефективніших мереж навчальних закладів розбудована саме у Вінницькій області. На цьому наголосила міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич під час робочого візиту на Вінниччину.


Очільниця МОН приїздила у Сосонку Вінницького району, де відвідала дитсадок «Десняночка» та місцеву загальноосвітню школу. Лілія Гриневич наголосила на тому, що такі заклади відкривають нові можливості для дітей із сільської місцевості:


 

 

Директорка Сосонської загальноосвітньої школи Людмила Кугай розповіла, що у будівництві та облаштуванні закладу обирали інноваційні підходи:


 


 

Зі слів Людмили Кугай, для потреб дітей у сільській школі облаштували велику спортивну залу на 900 квадратних метрів, обладнану сучасною акустичною системою та екраномактову залу, систему відеоспостереження, дев’ять інтерактивних комплексів, два комп’ютерних класи та зручну їдальню. Наразі завершують оформлення «зеленого класу», який дасть можливість проводити уроки на свіжому повітрі. 


 Тут працює багато молодих вчителів. Одна з них, вчителька початкових класів Юлія Бевх. Каже, що принципи Нової української школи їй подобаються, зміни у зарплатні також відчуває: 


Освітній заклад розрахований на 400 учнів. Наразі тут навчаються 260 дітей. Діти від нової школи також у захваті:


 

0
Добавлено: 13-06-2019, 18:29
0
115

Схожі публикаціїНаверх