У Вінниці пройшла зустріч з з Послом Австралії Меліссою О’Рурк

Можливості розширення співробітництва Вінниччини та Австралії обговорили під час зустрічі керівництва міста та області з Послом Австралії в Україні пані Меліссою О’Рурк.


Зокрема, йшлося про  шляхи співпраці у сфері зовнішньої торгівлі та сільського господарства. Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій розповів проперспективні можливості регіону. Він наголосив  на тому, що область є лідером в Україні за впровадженням в Україні нової української школи і лідирує за кількістю підписаних декларацій із сімейними лікарями.  Що ж стосується розвитку експорту – то нині в Австралії можна побачити олійну продукцію нашого вінницького олійно-жирового комбінату. 


У свою чергу міський голова Сергій Моргунов наголосив, що місто за останні 4 роки інтенсивно працює над збільшенням інвестиційної та туристичної привабливості Вінниці:


 


Водночас Пані Посол розповіла, що із задоволенням відкриває для себе Україну, подорожуючи її регіонами. За її словами, Австралія так само готова до співпраці, адже дві країни мають ключову зацікавленість – сільське господарство. Вона також повідомила про співпрацю з місцевими громадськими організаціями, які піклуються про людей, що опинились у складних життєвих обставинах.  

0
Добавлено: 13-06-2019, 15:46
0
85

Схожі публикаціїНаверх