У Вінниці будують новий корпус кардіоцентру

Сучасний європейський регіональний центр серцево-судинної патології функціонуватиме у Вінниці до кінця 2020 року. Триває будівництво нового корпусу кардіоцентру, йдеться про 17 тисяч квадратних метрів приміщень. 

Як йдеться у дописі на сторінці вінницького міського голови Сергій Моргунова, заклад  буде розрахований на 138 ліжок, шість з яких – реанімаційні. Кваліфіковану допомогу у сучасних умовах тут зможуть отримувати не лише мешканці Вінницької області, а і всієї України. 

Будівництво розпочалось влітку минулого року. Наразі перенесені комунікації та зроблено фундамент. Зараз триває влаштування монолітних залізобетонних конструкцій будівлі. 

Кардіоцентр матиме дві частини: 7-поверхову лікувальну та 2-поверхову консультативно-адміністративну. Також зводяться допоміжні споруди: киснева станція, господарський корпус, трансформаторна станція для основного енергопостачання та дизельна – для аварійного живлення. Міський голова також повідомив, що у  цей проект інвестується понад 30 млн доларів. 90% це внесок Світового банку, решта – кошти міського та обласного бюджетів.

Фото зі сторінки Сергія Моргунова.
0
Добавлено: 6-06-2019, 10:09
0
121

Схожі публикаціїНаверх