Вінницькі поліцейські проконсультували водіїв ВТК щодо правил дорожнього руху

П’ять ДТП за участю трамваїв та тролейбусів сталося у Вінниці за останній місяць. У зв’язку з цим патрульні поліцейські відвідали Вінницьку транспортну компанію, щоб  провести інформаційну компанію щодо правил дорожнього руху для водіїв муніципального транспорту. 


Патрульні навели існуючу статистику аварійності в місті та зазначили, що водії трамваїв і тролейбусів також стають винуватцями автопригод.  За словами Тетяни Плахотнюк, керівниці прес-служби Патрульної поліції, вони закликали кермувальників бути уважнішими під час посадки-висадки пасажирів та слідкувати за ситуацією на дорозі:
Нагадаємо, що остання резонансна аварія за участю міського транспорту сталася 2 травня на перехресті вулиці Замостянської тапроспекту Коцюбинського, у якій зіткнулися тролейбус з трамваєм. Тоді 9 осіб завернулися за медичною допомогою до лікарні. Як зазначив директор Вінницької транспортної компанії Михайло Луценко, наразі триває слідство по цій справі, водій тролейбусу свою провину визнав:


 


За словами Михайла Луценка з 5-ти аварій, які сталися протягом останнього місяця за участю муніципального транспорту, у трьох випадках водіями були стажери, які не оцінили аварійну ситуацію належним чином. Також директор ВТК підкреслив, що на підприємстві інструктажі з водіями проводять щомісяця, а за потреби і щотижня. Відбір водіїв проводять ретельно, в результаті не усі стажери допускаються до роботи.  

0
Добавлено: 22-05-2019, 16:49
0
114

Схожі публикаціїНаверх