У Вінниці вибрали переможницю конкурсу «Пані 60 +»

Участь у конкурсі краси «Пані 60 +» взяли  вісім вінничанок віком від 60 років. Проект під такою назвою ініціював вінницький територіальний центр соціального обслуговування. Переможницею стала 65-річна Тетяна Чекірянина.

Його відвідують пенсіонери, які займаються і громадською та мистецькою діяльністю. Відтак проведення подібного конкурсу його організатори вважають цілком актуальним – про це розповіла завідувачка відділення денного перебування згаданої установи Тетяна Семенюк-Сотник:Ідея сподобалась і самим учасницям. Учасниця конкурсу Анна Плотицька каже, що хоче, аби її приклад наслідували і інші вінничанки: 

 


Усі вісім учасниць отримали титули та корони. Охочих стати спонсорами заходу виявилось багато, серед них відомі українські бренди та місцеві депутати. Тому подарунків, серед яких сертифікати на придбання одягу та косметики, фотосесія від вінницького фотографа, та абонементи на зайняття фітнесом, учасниці конкурсу «Пані 60 +» отримали чимало. Організатори кажуть, що це лише початок реалізації ідеї у нашому місті.

Фото: прес-служба ВМР
0
Добавлено: 17-05-2019, 16:50
0
83

Схожі публикаціїНаверх