«В Україні є унікальні книжки, лиш би їх читали»: у Вінниці стартував «VinBookFest»

Третій книжковий фестиваль «VinBookFest» розпочався на майдані Незалежності. Для відвідувачів організатори приготували виставки-продаж книг, автограф-сесії з письменницями Зіркою Мензатюк та Євгенією Пірог, письменником Василем Шклярем та казкарем Сашком Лірником. 
 
Також діє виставка-продаж книг, майстер-класи, фото- та лаунжзони. Подбали організатори і про збір допомоги бійцям ООС. Волонтери зі спільноти «Чарівна мережка» плетуть маскувальні сітки. А поруч проходить збір літератури для бійців в рамках благодійної акції «Книга для бійця», яку організувала бібліотека-філія №16 Вінницької міської централізованої системи:


 

На фестивалі українські видавництва та книгарні презентують відвідувачам свою продукцію. Представник видавництва-друкарні «Твори» Андрій Мислінський каже, що у фестивалі участь беруть вперше, а подібні заходи допомагають популяризувати культуру читання:

 


На майдані Незалежності також діють локації для дітей. В рамках проекту «Kids Police City» облаштували містечко та автотрек зі світлофором, дорожніми знаками та літературою про безпеку на дорозі. Також представили і міні-музей іграшки, створений в рамках проекту «Бібліотека здатна дивувати».

 
Дітям створені для них атракції подобаються. Кажуть, читати люблять:

 


Нагадаємо, що фестиваль «VinBookFest» діятиме і під час відзначення Дня Європи, 18 травня.
0
Добавлено: 17-05-2019, 15:36
0
107

Схожі публикаціїНаверх