Вінничани зможуть безкоштовно перевіритись на ВІЛ та гепатит В і С

19 травня у Центральному парку на Фонтанній площі працюватиме пересувна лабораторія по забору крові на ВІЛ, гепатит В і С. Перевіритись можуть всі охочі з 11-ї до 20-ї години. Процедура є  безкоштовною. 

Результат можна отримати вже за 15 хвилин. Захід проходить до Дня пам’яті померлих від СНІДу, який відзначають саме у цей день Організатори розповсюджуватимуть інформаційні матеріали серед мешканців та гостей міста. Роздаватимуть безкоштовні засоби контрацепції.  

Також відбудеться тематичний конкурс малюнку на асфальті, у якому візьмуть участь навчальні заклади міста. А о 19:30 розпочнеться свічкова хода від площі Водограй до площі Європейської. Організатор – Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом, 

Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Вінницьке обласне відділення БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (ред. ЛЖВ – люди, які живуть з ВІЛ). За словами Ігоря Матковського, головного лікаря Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом, в області з початку року зареєстровано  77 ВІЛ-інфікованих осіб і основним завданням  є вчасне виявлення хвороби та його обов’язкове лікування:

 
0
Добавлено: 17-05-2019, 14:27
0
76

Схожі публикаціїНаверх