Як працюють депутати Вінницької міськради: стали відомі результати «Атестації депутатів місцевих рад»

Публічна дискусія, присвячена результатам громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» за результатами 2018 року пройшла 16 травня у Вінниці.

Під час заходу оголосили лідерів та аутсайдерів оцінювання депутатів Вінницької міської ради протягом третього року повноважень, нагородили найбільш відповідальних за результатами оцінювання, провели порівняльний аналіз роботи депутатів міських рад 14-ти обласних центрів та Києва, а також презентували однойменний інтернет-ресурс. 

За якими критеріями оцінювали вінницьких депутатів, розповіла регіональний координатор громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» Олена Гуменна:

 

Окрім аналітиків, до оцінювання діяльності депутатів міськради, організатори залучали і місцеву громадськість. Серед 20-ти експертів (а це активісти різних громадських організацій та журналісти) провели опитування, результати якого є оцінкою співпраці депутатів ВМР з виборцями.  Про результати моніторингу повідомила Олена Гуменна: 

 

Найкращою депутаткою за сукупністю вищезгаданих показників стала Антоніна Іващук, яка отримала 5 балів з 5 можливих та гарну оцінку експертів.  Під час дискусії вона поділилась секретами успішності. Додамо, що результатом моніторингу стане розробка рекомендацій для депутатів місцевих рад, які допоможуть покращити їх роботу.

Фото: medium.com
0
Добавлено: 16-05-2019, 17:07
0
106

Схожі публикаціїНаверх