На форумі VinTourism обговорили, як зробити Вінничину привабливою для туристів

VinTourism – перша масштабна подія для розвитку туризму у нашій області. Це дводенний туристичний форум, де вирішують питання внутрішнього туризму, популяризації крафтового й еко-виробництва та перетворення його в цікаві туристичні об’єкти 


Як зазначила керівниця Центру інформаційної підтримки бізнесу Вінниці та організаторка форуму Надія Лисецька, такий захід стимулюватиме розвиток гастрономічного й «зеленого» туризму, відновленню забутих історичних пам’яток, музеїв та формуванню туристичних маршрутів Вінниччини загалом:


 


Організаторка зазначила, що у перший день форуму його учасники ділитимуться історіями успіху, а наступного передбачається робота в групах і розроблятимуть туристичні маршрути для мандрів Вінниччиною. Наголосила на актуальності форуму для регіону і директорка Департаменту маркетингу та туризму ВМР Галина Малець:
Участь у форумі беруть власники та директори аграрних підприємств та садиб зеленого туризму, туристичних агенцій, ресторанів, кав’ярень, готелів, голови ОТГ, шеф-кухарі. Серед них і Олександр Долинко з Херсонщини, який вже більше 10-ти років впроваджує у регіоні принципи екотуризму:


 
1
Добавлено: 16-05-2019, 15:01
0
100

Схожі публикаціїНаверх