Мистецтво задля діалогу: до Вінниці приїжджає проект «Пограниччя.308»

У рамках літературно-мистецького проекту “Пограниччя.308”, який реалізує Міжнародний фонд «Відродження», 16 травня у Вінниці відбудуться літературні читання та відкриття художньої виставки. Захід пройде на базі Донецького національного університету імені Василя Cтуса з 14 до 16 години.


Як йдеться на сторінці заходу, метою проекту є  об’єднання літератури та візуального мистецтва, створення єдиного інтелектуального простору для діалогу й вироблення спільних наративів для сучасної української культури.


Проект вже встиг завітати до Дніпра, Харкова, Тернополя, Івано-Франківська, Херсону, Одеси та Ужгорода. Для кожного з міст обирається фокусна тема для обговорення, яке супроводжує літературні читання і відкриття виставки. Як повідомив куратор літературної частини проекту Олег Короташ, для Вінниці фокусною темою буде «Пам'ять і кордони»: 


 


Дійство збере відомих діячів культури, серед яких: поет Сергій Татчин, ілюстратор Олексій Бондаренко, арт-директор видання «Український Тиждень», куратор візуальної частини проекту Андрій Єрмоленко, поет, філософ Олег Короташ, авторка збірки «Після Криму» Світлана Паваляєва та засновник і  головний редактор альманаху «Кальміюс» Олег Соловей.0
Добавлено: 16-05-2019, 09:39
0
91

Схожі публикаціїНаверх