Діти у Вінниці переходитимуть дорогу у світловідбиваючому одязі

Школярі та дошкільнята отримали комплекти світловідбиваючого одягу, які використовуватимуть під час масових екскурсій за межами навчального закладу. Такі комплекти передали місту в рамках національної програми «Traffic Challenge» з попередження травматизму дітей на дорогах.  

Вінниця стала першим містом, яке одержало шкільні комплекти безпеки. Їх матимуть усі школи. Комплект складається із 8 світловідбиваючих жилетів та 20 світловідбиваючих манжетів, а також стікерів, які можна наклеїти на дорожні знаки та стовпи. 

Учні ЗОШ №4 змогли першими приміряти світловідбиваючі жилети. Загалом такі комплекти матимуть школи у 17 містах України. 

Коментар голови ГО «Трафік Челендж» Ольги Дробишевої:
 

Окрім цього, дві небезпечні для пішоходів ділянки у Вінниці будуть позначені спеціальними світлоповертаючими стікерами, які будуть видимі для водіїв на відстані до 600 метрів. Заступниця міського голови Галина Якубович зазначила, що останнім часом у  місті реалізовується багато ініціатив з безпеки руху, зокрема безпеки дітей на дорогах. Встановлюються нові світлофори та острівці безпеки, які вже показали свою ефективність:  Активісти разом із патрульною поліцією відібрали 100 місць по всій Україні, де найчастіше трапляються транспортні пригоди за участю пішоходів. У цих точках у автомобільних навігаторах тричі буде оголошуватися інформація про небезпеку таких зон та заклик до водіїв зменшити швидкість автівки.
0
Добавлено: 24-04-2019, 15:02
0
165

Схожі публикаціїНаверх