Нові вінницькі тролейбуси проїжатимуть до 5 км без подачі напруги

Тролейбуси виробництва Вінницької транспортної компанії курсуватимуть вулицями  нашого міста вже у травні. Під час виробництва нового тролейбуса здебільшого використовують українські запчастини, тож в разі необхідності фахівці транспортної компанії зможуть терміново провести ремонт і самостійно обслуговувати транспорт. 


Вартість одного такого тролейбуса становить до 5 млн грн. Гроші під проект виділили з міського  бюджету Вінниці З процесом виготовлення тролейбів сьогодні ознайомився вінницький міський голова Сергій Моргунов.


 


За словами генерального директора підприємства Михайла Луценка,  нові тролейбуси вироблятимуть  на основі корпусів білоруських МАЗів, придбаних безпосередньо у виробника. Це  кузови, в яких встановлені сидіння і низьковольтна проводка, все інше укомплектують на вінницькому підприємстві Нові тролейбуси дозволять економити  до 40 відсотків електроенергії. 


 


Також після того як перший тролейбус вийде на маршрут, буде оголошено конкурс на кращу назву для нього.  Таку пропозицію зробив вінницький  міський голова Сергій Моргунов 

0
Добавлено: 11-04-2019, 13:57
0
235

Схожі публикаціїНаверх