На Вінниччині працевлаштовано більше 50 людей з інвалідністю

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» завершив перевірку на практиці нової для України послуги. Йдеться про соціальний супровід людей з інвалідністю при працевлаштуванні та на новому робочому місці.

Як повідомив керівник реабілітаційного центру «Поділля» Роман Штогрин, протягом останніх півтора року було працевлаштовано 56 людей з інвалідністю, 48 з них продовжують працювати. Для частини з них послугу соціального супроводу надавали протягом семи місяців після працевлаштування. 

Практика працевлаштування людей з інвалідністю діє лише у Вінниці, планують запроваджувати її і по області. Для цього вже з вересня почнуть готувати спеціалістів. Проте, якщо у обласному центрі архітектурна і транспортна доступність дозволяє людям з інвалідністю бути соціально активними, то у області це питання ще потребує вирішення. 

Нагадаємо, що першою людиною з інвалідністю, яка пішла на державну службу у нашій області днями стала 24-річна Ольга Скульська. Тепер вона співробітниця Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА.
0
Добавлено: 28-03-2019, 12:10
0
206

Схожі публикаціїНаверх