«Вінницяміськтеплоенерго» влаштовує рейди до квартир боржників

Представники КП «Вінницяміськтеплоенерго» приходять до квартир боржників, тому що загальна сума боргу за тепло й гарячу воду все сягнула 97 мільйонів гривень. 


Про це повідомляє прес-служба підприємства. 


Під час обходів, інспектори також з’ясовують причини несплати рахунків боржниками та закликають якомога швидше сплатити рахунки. Про візит представників комунального підприємства свідчить попередження із сумою боргу, яке вони залишають у дверях. 


У повідомленні також зазначається, що якщо споживач не відреагує протягом трьох місяців, то його справу скерують до суду. Тоді боржнику доведеться розрахуватися за спожиті послуги примусово. 


Якщо у боржників немає можливості сплатити всю суму одразу, представники підприємства розповідають про можливість реструктурувати заборгованість, тобто сплачувати борг рівними частинами протягом визначеного періоду. За словами начальника служби збуту «Вінницяміськтеплоенерго» Ігора Ніколенко, за договором реструктуризації споживач має сплатити перший внесок у обсязі 30% від суми боргу, далі сума розділяється на частини. Також боржник має сплачувати поточні нарахування.


0
Добавлено: 30-01-2019, 13:05
0
173

Схожі публикаціїНаверх