27 листопада в Українському домі відбудеться прем’єра інклюзивної вистави «Inclusion in harmony»

27 листопада в Українському домі відбудеться прем’єра інклюзивної вистави «27 листопада в Українському домі відбудеться прем’єра інклюзивної вистави «Inclusion in harmony». У цій виставі задіяні професійні актори, танцюристи та вінничани на візках. Сюжетно постановка поділена на три історії: перша розповідає про вроджені вади здоров’я, друга частина присвячена українським військовим, котрі отримали інвалідність внаслідок бойових дій на Донбасі, третя продемонструє, як життєві обставини можуть «посадити» людину в інвалідний візок. Про тематику вистави розповідає художній керівник балету «Крила України» Тетяна Клименко:

Організатор вистави «Inclusion in harmony» – вінницька громадська організація «Розвиток. Розвиток». Її керівниця Ірина Борзова каже, що з глядачами артисти ділитимуться не вигаданими, а власними життєвими історіями. Спершу прем’єра вистави відбудеться у Вінниці. Її покажуть 18-го листопада у Вінницькому імені Садовського. А 27 листопада її зможуть побачити кияни та гості столиці. Вхід на виставу вільний. Запрошення можна отримати: в касі театру ім. Садовського (м. Вінниця, вул. Театральна, 13); Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2); реабілітаційному центрі «Гармонія» (м. Вінниця, вул. Винниченка, 5) або замовити за номером телефона 067-765-50-25.

Учасники вистави – танцювальний колектив «Гармонія», данс-клуб «Балеро», данс-клуб «Арт-фьюжин», інклюзивний колектив «Соняшник» тощо. Загалом,  близько сотні танцівників та акторів різного віку. Говорить організатор та режисер проекту  Ірина Борзова:0
Добавлено: 6-11-2018, 15:12
0
345

Схожі публикаціїНаверх