Американська торговельна палата в україні сприятиме залученню інвестицій у Вінницю

30 жовтня Вінницю відвідали члени Американської торговельної палати в Україні. В рамках бізнес-поїздки «Презентація інвестиційного потенціалу  Вінниці» представники організації знайомилися із успішними бізнес-кейсами міста, економічним та туристичним потенціалом. Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер зазначив, що за останні чотири роки значно зріс інтерес інвесторів до України.

Участь у зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні взяв  міський голова Сергій Моргунов.

«Вінницю чотири роки поспіль визнано найбільш комфортним  містом для життя. Маємо також позитивний рейтинг інвестиційної привабливості», повідомив   міський голова Сергій Моргунов.


Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер зазначив, що багато чув про Вінницю позитивного. І бізнес цінує кроки локальної влади щодо створення комфортного середовища. Американська торговельна палата об’єднує понад 600 компаній і партнерів, які інвестують в Україні. Близько 30% – це американські компанії, решта великі міжнародні компанії, які інвестують, надають робочі місця і платять податки.
0
Добавлено: 31-10-2018, 17:00
0
232

Схожі публикаціїНаверх