Увесь день 21 серпня у Вінниці небо буде ясним, без опадів

 Погода казиться, клімати не тримаються  хати, найбільш ласими для всіх стають природні зони із словом «помірний».  Між іншим, Україна якраз належить до помірно-континентального клімату. Проте, якщо вірити найпохмурішим прогнозам світових метеоскептиків, то варто вже починати діяльно думати про майбутнє. Кажуть, у нас також суттєво потепліє. Атмосферна нестійкість  залишається вздовж смуги від півночі, від Житомирщини, через Київщину, Черкащину аж до Одеської області. Ну, й Вінниччина також потрапляє.
Ось у цій зоні, ймовірно, і виникатимуть короткочасно сильні зливи із грозами. Плюс місцями різке потужне посилення вітру та град.
Фронт може  протягнутися   в західному напрямку, тому й туди, можливо, дотягнеться  небесна вологість. Це все триватиме з різними періодичностями до 22 серпня. 22 серпня в Україну (окрім південної частини) прийде відчутне зниження температури повітря, до +20+25 градусів.   А День Прапора та День Незалежності, за попередніми прогнозами, будуть чудовими - сонячними та теплими.  Увесь день 21 серпня  у Вінниці небо буде ясним, й хмари не затьмарять його до кінця дня. Без опадів.Температура вдень до 28 градусів тепла.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->

0
Добавлено: 20-08-2018, 22:10
0
233

Схожі публикаціїНаверх