В селі Іванів Калинівського району Вінницької області фермерське господарство «Янівське» відкриває сучасний комплекс з вирощування свиней

  Підприємство буде мати повний закритий цикл – встановлено обладнання, яке перероблятиме відходи на біогаз. За словами директора, Олександра Кулика, будівництво комплексу обійшлося в 3 млн євро. Ферма буде вміщати 7 тис. голів. Для свиней, яких завезуть з Данії, вже створені спеціальні резервуари для годування, куди кормова суміш буде подаватися автоматично. В планах на майбутнє –  виробництво ковбаси. 

 

 

За словами директора, комплекс буде сучасним, з кондиціонерами, системою  клімат-контролю. Всі відходи будуть переправляти в спеціальний басейн, де будуть переробляти на біогаз. Здобуту енергію використовуватимуть на фермі. Олександр Кулик стверджує, що принцип біогазової установки передбачає максимальну автоматизацію і зведення до мінімуму використання людської праці. У комплексі планують повністю забезпечити потреби в електроенергії. Якщо її кількість буде надмірною і вдасться отримати відповідний дозвіл, надлишки планують продавати. Залишки відходів планують використовувати для виготовлення добрив. Відкрити підприємство планують вже цієї осені.   

 

 

0
Добавлено: 15-08-2018, 12:09
0
493

Схожі публикаціїНаверх