Виконком Вінницької міської ради затвердив порядок часткової компенсації відсотків за кредитами суб’єктам малого та середнього бізнесу

 Це дозволить повернути частину податків вінницьким підприємцям, які візьмуть кредит у державних банках на розвиток свого бізнесу. Використовувати такий механізм з наступного року зможуть суб’єкти малого і середнього бізнесу, зареєстровані у Вінниці. Це допоможе їм залучати кредити  за нижчою відсотковою ставкою, а місто отримає додаткові надходження до бюджету. Максимальний розмір кредиту - до двох мільйонів гривень. Відсотки погашатимуть  щомісяця. Максимальний термін відстрочки по сплаті кредиту – 6 місяців. Строк кредиту – до 36 місяців. Повідомив на засіданні виконкому директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької  міської ради Віталій Погосян.

Для отримання кредиту підприємцю необхідно укласти кредитний договір з банком-партнером. На другому етапі банк-партнер подає до департаменту економіки міської ради реєстр суб’єктів підприємницької діяльності, які відповідають умовам порядку. Після перевірки на відповідність критеріям, департамент виносить проект рішення виконавчого комітету про визнання підприємця учасником процедури компенсації. На 2018 рік у поточній редакції бюджету на виплату компенсації заплановано 5 мільйонів гривень.

0
Добавлено: 5-12-2017, 15:53
0
407

Схожі публикаціїНаверх