Вінницька міська рада підписала Меморандум про співпрацю з відкритим акціонерним товариством акціонерним банком «Укргазбанк»

 Завдяки Меморандуму вінницькі підприємці відтепер  можуть скористатися «еко-програмами» від державного банку і отримати пільгові кредити для покращенням енергоефективності та екологічності на своїх підприємствах. Проект розрахований на розвиток таких сфер підприємницької діяльності, як інформаційні технології, «зелена» енергетика, медичні та туристичні послуги, харчова та легка промисловість, соціальне підприємництво тощо. Під час урочистого підписання Меморандуму про співпрацю, яке відбулось 1 листопада у Вінницькій міській раді, заступник міського голови Владислав Скальський наголосив, що  для розвитку ббізнесу велике значення має вільний доступ до фінансових ресурсів, тобто дешевих кредитів. Також в рамках Меморандуму планується розробити механізм часткової компенсації відсотків по кредитах.  Детальні умови кредитування відповідно до програми Меморандуму будуть затверджені рішенням сесії.

Нагадаємо, що Вінниця у 2011 році офіційно підтримала масштабну ініціативу Європейської комісії  зі сталого розвитку міст, відому як Угода Мерів. Підписанти Угоди взяли на себе зобов’язання скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року. Для досягнення поставленої мети у Вінниці з допомогою європейських консультантів було розроблено План Дій зі сталого енергетичного розвитку до 2020 року (SEAP). Цей документ є основним стратегічним планом міста з впровадження заходів, які дозволять скоротити споживання енергоресурсів, і як наслідок, зменшити викиди у навколишнє природне середовище шкідливих речовин, поліпшити екологічний стан міста та впроваджувати альтернативні джерела енергії.

0
Добавлено: 1-11-2017, 16:43
0
357

Схожі публикаціїНаверх