На день народження Вінниці, 9 вересня, прибуло понад 60 представників іноземних делегацій, Президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Верховної Ради Андрій Парубій

  Міський голова Вінниці  Сергій Моргунов  подякував усім вінничанам за участь у розвитку міста. Після вітальних промов  гостей міський голова Вінниці Сергій Моргунов вручив відзнаку «Почесного громадянина міста» Раїсі Панасюк, голові правління громадської організації  «Гармонія», урядовій уповноваженій з прав людей з інвалідністю. А Президент України Петро Порошенко нагородив міського голову Сергія Моргунова державною нагородою – Орденом «За заслуги» ІІ ступеня. Президент України Петро Порошенко привітав вінничан та гостей з різних міст України та інших держав зі святом і назвав Вінницю європейською столицею України.

Щиро і тепло привітав вінницьку громаду із Днем міста прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Один з нещодавніх керівників Вінниці, а тепер – глава українського уряду у своєму виступі вкотре відзначив прогрес міста за останні роки і сказав, що “щось подібне ми маємо зробити з усією країною”.

0
Добавлено: 11-09-2017, 15:33
0
447

Схожі публикаціїНаверх