31 серпня кращі представники бізнес-середовища Вінницької області приймали вітання з нагоди професійного свята –Дня підприємця

 31 серпня кращі представники бізнес-середовища  Вінницької області  приймали вітання з нагоди професійного свята –Дня підприємця, від голови Вінницької  обласної державної адміністрації Валерія Коровія та голови обласної Ради Анатолія Олійника. Звертаючись до учасників урочистостей, Валерій Коровій, насамперед, подякував підприємцям області за терпіння, віру в завтрашній день та прагнення рухатися вперед і долати перешкоди.

Керівник ОДА відзначив, що завдяки  фінансовій  децентралізації, за останні 2 роки бюджети розвитку місцевих бюджетів області  зросли більш ніж у 4 рази і складають нині  понад 2 млд  гривень. Валерій Вікторович  підкреслив, що одне робоче місце у промисловості створює біля себе до 5 нових робочих місць у сфері малого бізнесу. Валерій Коровій повідомив, що сьогодні підготовлено пакет документів так званого «плану Маршалла» для української економіки на загальну суму майже 5 млрд. євро, і центральним його елементом є  стимулювання розвитку приватної ініціативи, малого бізнесу. У продовження ж свята керівники області вручили кращим підприємцям Вінниччини Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.

0
Добавлено: 31-08-2017, 17:37
0
403

Схожі публикаціїНаверх