Лікарням Вінниці найбільше не вистачає медикаментів

Лікарням Вінниці найбільше не вистачає медикаментів Такий висновок зробили фахівці Інституту аналітики та адвокації у рамках Всеукраїнської кампанії протидії неформальним платежам у закладах охорони здоров’я.  Загалом аналітики проаналізували 18 лікарень, на території яких збирають благодійні внески. Сумарно фонди для медзакладів зібрали з пацієнтів більше 15 мільйонів гривень.  « Ці кошти раніше було  неможливо відстежити, відтак виникав корупційний ризик їхнього  цільового використання. Однак така можливість ще й досі залишається, оскільки звітність про зібрані на території кожної окремої лікарні кошти  не достатньо відкрита»,- розповіла  голова  громадської організації   «Філософія Серця» Юлія Грига.

Добавлено: 21-08-2017, 16:25