Бійця АТО, який воював у Донецькому аеропорту, судять за викрадення прапору України

 Бійця АТО, котрий двічі був у Донецькому аеропорту під час бойових дій, судять за викрадення державного прапору України.

Історія наступна. Сільський голова Бандишівської сільської ради Могилів-Подільського району   вирішив почепити прапор на краю села. Придбавши  два шматки матерії сільській голова зшив  вдома   прапор, котрий і почепив за селом. Кіборг  Микола Лаврик  побачив прапор та вирішив замінити його на більш якісний. Він придбав новий прапор у магазині за 65 гривень , а попередній прапор зняв. Але  сільський голова Микола Антонюк  написав заяву у поліцію про крадіжку прапора, стверджуючи, що його вартість -  300 гривень. Тепер бійця АТО судять і йому  загрожує до трьох років позбавлення волі  за крадіжку. Під час першого суду, що відбувся у Могилів-Подільському, бійцю не пояснили його прав, та провели засідання по скороченій програмі без детального ознайомлення  з матеріалами справи. Боєць подав скаргу до Вінницького апеляційного суду. Абсурдне рішення Могилів-Подільського міжрайонного суду Вінницької області зачитав суддя судової палати у кримінальних справах Вінницького апеляційного суду Микола Гончарук

 Засідання Вінницького апеляційного суду відбулось 31 січня о 9:30. Апеляційний суд відмінив рішення Могилів-Подільського суду про позбавлення бійця АТО волі на термін 3 роки і 10 днів  . Справу направлено на повторний розгляд судом першої інстанції.
прапор АТО боєць суд
0
Добавлено: 31-01-2017, 20:24
0
505

Схожі публикаціїНаверх