Попри неприємний запах води у кранах вінничан, вона залишається безпечною

  Про це  8 червня  на сесії  Вінницької обласної  ради розповіла начальник лабораторії  підприємства  "Вінницяводоканал" Аліна Кравчук. За її словами, лабораторія Водоканалу спостерігає за річкою Південний Буг кожні дві години, а за добу робить   півтори тисячі досліджень. Вода у кранах вінничан залишається безпечною за показниками САНПІН, а ось на запах води  водоканал вплинути не може. Точніше може, якщо додасть у воду більше  хлору, але тоді вода стане небезпечною для споживання. Причиною неприємного запаху води є мінеральні добрива, які з полів потрапляють у Південний Буг. Повідомила Аліна Кравчук.

За  словами Аліни Кравчук, проблема із водою у Вінниці була й минулого року, майже в аналогічний період. Але щороку  ситуація стає все гіршою.

"Ми розміщені на території водосховища, вода практично стоїть і не самоочищається»,-додала Аліна Кравчук. Як повідомив на сесії облради начальник підприємства «Вінницяводоканал» Олександр Чернятинській , причина запаху – скиди в Південний Буг мінеральних добрив, однак знайти джерело забруднення  неможливо. «Ми прoмoнітoрили стaн Південнoгo Бугу, і мoжу скaзaти, щo зaбруднення стaлoсь десь між Хмільникoм тa Вінницею. Пoля рoзoрюються дo oхoрoнних зoн річoк, і під чaс дoщу дoбривa пoтрaпляють у вoду», - пояснив Чернятинський.

Водоканал вода запах облрада
0
Добавлено: 8-06-2017, 21:43
0
555

Схожі публикаціїНаверх