Фінансування спортивних шкіл Вінниці за три роки збільшено в чотири рази

 З 2014 року фінансування  на капітальні  видатки   спортивних шкіл Вінниці  збільшено  в чотири рази. Про це 4 травня  під час виїзної наради  повідомив  міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

За його словами, минулого року  7 спортивно-юнацьких шкіл Вінниці комунальної власності було профінансовано  на понад  17 мільйонів гривень.  Цього року сума фінансування зросла до 22 мільйонів. У спортивній школі номер шість  потрібно , наприклад, замінити систему опалення та покращити матеріально-технічну базу. Понад  5 мільйонів гривень передбачено виділити цього року з бюджету Вінниці   на дитячо-спортивну школу №2 , яка спеціалізується на водних видах спорту. Частину коштів буде витрачено  на капітальний ремонт роздягальні школи та на благоустрій прилеглої території.

Сьогодні у Вінниці працює  21 спортивна школа, в яких займаються більше 6 тисяч осіб. За підсумками державного рейтингу, у 2016 році Віницька область посіла 2 місце з олімпійських і 2 місце з неолімпійських видів спорту.  Міській голова  Вінниці Сергій Моргунов не оминув увагою і  першу  спортивну школу, котра була заснована у 1945 році. У ній   250 учнів займаються   легкою  атлетикою , художньою  гімнастикою, хокеєм  на траві і настільним тенісом.  Минулого року  у школі було відремонтовано стадіон.  Говорить міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

спортивні школи Моргунов
0
Добавлено: 4-05-2017, 20:36
0
450

Схожі публикаціїНаверх