За час АТО поранили 600 бійців із Вінниччини

За час проведення антитерористичної операції на Сході України поранення отримали 600 бійців із Вінниччини. Про це 27 квітня на нараді з питань  медичного забезпечення учасників АТО повідомила заступник директора департаменту охорони здоров'я Вінницької обласної адміністрації  Надія Марусяк. Вона зазначила, що головним центром області  з медичного забезпечення, реабілітації  учасників АТО  є Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни. Для обслуговування учасників АТО та демобілізованих розроблено маршрути з надання меддопомоги, реабілітаційних заходів, в яких задіяні фактично всі заклади охорони здоров’я як третинного, так і вторинного рівнів. Це центральні районні лікарні та лікарні Вінниці, тобто куди можуть звернутися учасники АТО за місцем проживання. Безкоштовне амбулаторне лікування за пільговими рецептами за необхідності можна отримати в центрах сімейної медицини. Докладніше у коментарі Надії Марусяк.

поранення
Добавлено: 27-04-2017, 23:21